Bio-Puls - strona gwna Bio-Puls - napisz do nas
Bio-Puls - pomoc psychologiczna
Bio-Puls - strona gwnaBio-Puls - kontakt
leczenie uzależnień
Gabinet biorezonansu magnetycznego Leczenie depresji

LECZENIE ALKOHOLIZMU - TERAPIA ANTYALKOHOLOWA

- Uzależnienie od alkoholu czyli alkoholizm jest chorobą, która zaczyna się i rozwija podstępnie bez świadomości zainteresowanej osoby. Polega na niekontrolowanym piciu napojów alkoholowych. Nie leczona prowadzi do znacznej degradacji organizmu, co w konsekwencji kończy się śmiercią.

Jeżeli zauważyłeś, że od czasu do czasu zażywanie alkoholu wymyka Ci się spod kontroli. Próbujesz udowodnić sobie i innym, że możesz to kontrolować jednak próby nie przynoszą rezultatu. Zgłoś sie na leczenie, pomogę Ci!

Sprawdzę prostym testem czy jesteś chory na alkoholizm ( i w której jesteś fazie choroby) czy być może jest to uporczywe picie (też wymaga leczenia).

Prowadzę terapię dwubiegunową:
Terapię biorezonansową która powoduje wygaszenie głodu (przymusu) alkoholowego. Pacjent nie odczuwa potrzeby picia alkoholu. Dzięki temu prowadzona psychoterapia nie jest zagłuszana fizycznymi dolegliwościami.
Psychotrapia ma na celu przywrócenie równowagi emocjonalnej pacjenta. Jest prowadzona indywidualnie, nastawiona na odkrycie zasobów które wzmacniają poczucie własnej wartości, nauczę smucić się i radować bez alkoholu. Spróbuj, możesz wygrać życie w trzeźwości.
Leczenie uzależnień Koszalin body detox

kuracje antynikotynoweKuracje antynikotynowe
Nasza kuracja antynikotynowa polega na blokowaniu informacji na poziomie receptorów odpowiedzialnych za powstawanie glodu nikotynowego.
-> czytaj wiecej
Leczenie alkoholizmu
Jeżeli zauważyłeś, że od czasu do czasu zażywanie alkoholu wymyka Ci się spod kontroli - Zgłoś sie na leczenie,pomogę Ci!
-> czytaj wiecej
Testy alergiczne - odczulanie
Wykonujemy testy na 360 alergenów metodą BRT. Wspomaganie leczenia alergii polega na desensybilacji na drodze odwracania drgań czynnika uczulającego.
-> czytaj więcej
Vitafon - leczenie chorób stawów, bólu pleców, leczenie urazów kręgosłupa
Szczególnie pozytywne efekty leczenia: urazy kręgosłupa, choroby stawów, artretyzm, zapalenie korzonków nerwowych, bóle pleców...
-> czytaj więcej