Bio-Puls - strona gwna Bio-Puls - napisz do nas
Bio-Puls - pomoc psychologiczna
Bio-Puls - strona gwnaBio-Puls - kontakt
Izbaella Tomczak
Gabinet biorezonansu magnetycznego Leczenie depresji

Leczenie depresji, nerwic oraz chorób układu nerwowego ...

Podłożem wielu chorób układu nerwowego (nerwicy, depresji...) są zaburzenia w przepływie informacji i procesów biochemicznych. Zaburzenia te powstają w naszym organizmie pod wpływem niekorzystnych bodźców zewnętrznych, które zewsząd nas "bombardują". Są to np.: stres, pośpiech, hałas, wirusy, bakterie, trucizny środowiskowe i inne.

Terapia aparaturą typu "ondamed" polega na oddziaływaniu precyzyjnie dobranymi częstotliwościami na centra regulacji organizmem. Doprowadza to do równowagi nasz wewnętrzny system.

Pacjent odzyskuje wewnętrzny spokój, powrót sił witalnych i aktywności życiowej, a co za tym idzie doskonałe samopoczucie.
Leczenie uzależnień Koszalin body detox

kuracje antynikotynoweKuracje antynikotynowe
Nasza kuracja antynikotynowa polega na blokowaniu informacji na poziomie receptorów odpowiedzialnych za powstawanie glodu nikotynowego.
-> czytaj wiecej
Leczenie alkoholizmu
Jeżeli zauważyłeś, że od czasu do czasu zażywanie alkoholu wymyka Ci się spod kontroli - Zgłoś sie na leczenie,pomogę Ci!
-> czytaj wiecej
Testy alergiczne - odczulanie
Wykonujemy testy na 360 alergenów metodą BRT. Wspomaganie leczenia alergii polega na desensybilacji na drodze odwracania drgań czynnika uczulającego.
-> czytaj więcej
Vitafon - leczenie chorób stawów, bólu pleców, leczenie urazów kręgosłupa
Szczególnie pozytywne efekty leczenia: urazy kręgosłupa, choroby stawów, artretyzm, zapalenie korzonków nerwowych, bóle pleców...
-> czytaj więcej