Bio-Puls - strona gwna Bio-Puls - napisz do nas
Bio-Puls - pomoc psychologiczna
Bio-Puls - strona gwnaBio-Puls - kontakt
leczenie uzależnień
Gabinet biorezonansu magnetycznego Leczenie depresji

RZUCANIE PALENIA - KURACJE ANTYNIKOTYNOWE

Terapia metodą biorezonansu magnetycznego polega na blokowaniu informacji na poziomie receptorów odpowiedzialnych za powstawanie głodu nikotynowego.

Wystarczy jeden zabieg żeby palacz po terapii nie odczuwał charakterystycznego ssania.

Skuteczność zabiegu jest oceniana na 80 % czyli 8 z 10 palaczy wystarczy jeden zabieg. Pozostałe 2 osoby powinny powtórzyć terapię w ciągu kilku dni (do tygodnia) by uzyskać właściwy efekt. Uzupełnienie zabiegu programami antystresowymi i pobudzającymi oczyszczanie organizmu powoduje, że kuracja ma charakter kompleksowy.
Leczenie uzależnień Koszalin body detox

kuracje antynikotynoweKuracje antynikotynowe
Nasza kuracja antynikotynowa polega na blokowaniu informacji na poziomie receptorów odpowiedzialnych za powstawanie glodu nikotynowego.
-> czytaj wiecej
Leczenie alkoholizmu
Jeżeli zauważyłeś, że od czasu do czasu zażywanie alkoholu wymyka Ci się spod kontroli - Zgłoś sie na leczenie,pomogę Ci!
-> czytaj wiecej
Testy alergiczne - odczulanie
Wykonujemy testy na 360 alergenów metodą BRT. Wspomaganie leczenia alergii polega na desensybilacji na drodze odwracania drgań czynnika uczulającego.
-> czytaj więcej
Vitafon - leczenie chorób stawów, bólu pleców, leczenie urazów kręgosłupa
Szczególnie pozytywne efekty leczenia: urazy kręgosłupa, choroby stawów, artretyzm, zapalenie korzonków nerwowych, bóle pleców...
-> czytaj więcej