Bio-Puls - strona gwna Bio-Puls - napisz do nas
Bio-Puls - pomoc psychologiczna
Bio-Puls - strona gwnaBio-Puls - kontakt
Izbaella Tomczak
Gabinet biorezonansu magnetycznego Leczenie depresji

Sesje oddechowe

Oddech to podstawowa funkcja ludzkiego organizmu. Już po paru minutach bez tlenu zmiany zachodzące w ludzkim mózgu są nieodwracalne. Prawidłowy oddech jest czymś naturalnym u małych dzieci jednak już u nastolatków i dorosłych jest rzadkością. Potoczne powiedzenie oddychaj pełną piersią ma głębszy sens tak jak głęboki oddech. Chętnie oddychamy pełną piersią w lesie, w górach nad morzem czy po burzy gdy powietrze jest oczyszczone. Atmosfera jest oczyszczona.

Jest analogia, gęsta atmosfera utrudnia oddech, jest on wtedy płytki i utrudnia koncentrację, wprowadza napięcie w nas i wokół nas, jesteśmy rozdrażnieni nawet drobiazgami, ale tak nie musi być.

Sesje oddechowe :

• wprowadzają równowagę na poziomie ciała i psychiki;
• uwalniają od stresu;
• pozwalają wyrzucić z siebie kumulowane emocje;
• przywracają radość życia;

W trakcie sesji oddechowych uczę jak w prosty sposób możecie Państwo sami sobie pomóc.

Zapraszamy
Leczenie uzależnień Koszalin body detox

kuracje antynikotynoweKuracje antynikotynowe
Nasza kuracja antynikotynowa polega na blokowaniu informacji na poziomie receptorów odpowiedzialnych za powstawanie glodu nikotynowego.
-> czytaj wiecej
Leczenie alkoholizmu
Jeżeli zauważyłeś, że od czasu do czasu zażywanie alkoholu wymyka Ci się spod kontroli - Zgłoś sie na leczenie,pomogę Ci!
-> czytaj wiecej
Testy alergiczne - odczulanie
Wykonujemy testy na 360 alergenów metodą BRT. Wspomaganie leczenia alergii polega na desensybilacji na drodze odwracania drgań czynnika uczulającego.
-> czytaj więcej
Vitafon - leczenie chorób stawów, bólu pleców, leczenie urazów kręgosłupa
Szczególnie pozytywne efekty leczenia: urazy kręgosłupa, choroby stawów, artretyzm, zapalenie korzonków nerwowych, bóle pleców...
-> czytaj więcej