Bio-Puls - strona gwna Bio-Puls - napisz do nas
Bio-Puls - pomoc psychologiczna
Bio-Puls - strona gwnaBio-Puls - kontakt
leczenie alergii
Gabinet biorezonansu magnetycznego Leczenie depresji

ALERGIA

- jest to swoista nadwrażliwość na substancje występujące w otoczeniu. Organizm osoby chorej na alergię zaczyna je traktować jako zagrażające życiu i wytwarza przeciwciała. Substancje takie nazwyamy alergenami. Do walki z alergenami organizm mobilizuje mechanizmy odpornościowe, a konkretnie znajdujące się w krwioobiegu przeciwciała. Wiąża się one z alergenami i uwalniają z komórek do krwi histaminę. Zalewająca komórki histamina jest bezpośrednio odpowiedzialna za objawy alergii.

ODCZULANIE

- wspomaganie leczenia alergii polega na desensybilacji na drodze odwracania drgań czynnika uczulającego.Stwarza to szansę wyleczenia właściwego alergenu powodującgo uczulenie.

Niemieckie badania wykazują skuteczność odczuleń na ok.83%. Bezbolesne odczulanie,bez podawania jakichkolwiek substancji,nakłuć lub nacięć,trwa od kilku do kilkunastu minut. Efekt leczenia zwiększa brak kontaktu z alergenem przez okres 2-3 tygodni po terapii. Odczulanie jest zupełnie bezbolesne co jest szczeglnie istotne w przypadku odczulania dzieci.

TESTY ALERGICZNE

- testy alergiczne wykonane metodą BRT są bezbolesne i bezinwazyjne,nie powodują żadnych skutków ubocznych. Wykonujemy testy na 360 alergenów podzielonych na 3 grupy testowe: podstawowa, spożywcza, wziewna. Testujemy również substancje dostarczone przez pacjenta.
Leczenie uzależnień Koszalin body detox

kuracje antynikotynoweKuracje antynikotynowe
Nasza kuracja antynikotynowa polega na blokowaniu informacji na poziomie receptorów odpowiedzialnych za powstawanie glodu nikotynowego.
-> czytaj wiecej
Leczenie alkoholizmu
Jeżeli zauważyłeś, że od czasu do czasu zażywanie alkoholu wymyka Ci się spod kontroli - Zgłoś sie na leczenie,pomogę Ci!
-> czytaj wiecej
Testy alergiczne - odczulanie
Wykonujemy testy na 360 alergenów metodą BRT. Wspomaganie leczenia alergii polega na desensybilacji na drodze odwracania drgań czynnika uczulającego.
-> czytaj więcej
Vitafon - leczenie chorób stawów, bólu pleców, leczenie urazów kręgosłupa
Szczególnie pozytywne efekty leczenia: urazy kręgosłupa, choroby stawów, artretyzm, zapalenie korzonków nerwowych, bóle pleców...
-> czytaj więcej